Levent Kocagül, 2000, İşletme

2007 yılından bugüne Coca-Cola İçecek A.Ş. İnsan Kaynakları Departmanı’nda çalışıyorum ve halen Türkiye İnsan Kaynakları Ortak Hizmetler Müdürü olarak görev yapıyorum. Mezuniyetim sonrasında 6 yıl JTI Tütün Ürünleri San. A.Ş. İnsan Kaynakları Departmanı’nda çeşitli görevler üstlendim.  

DEÜ İşletme Fakültesi hayatımın önemli değerleri arasında yer aldı ve almaya da devam ediyor; çünkü İşletme Fakültesi bana geleceğimi şekillendirmem için gerekli bilgi, donanım ve fırsatı sağladı. Kendimi tanımam ve potansiyelimin, neler yapabileceğim farkına varmam için kılavuzluk etti. Araştırma, daha iyiye ulaşmak için sorgulama, konulara farklı açılardan bakma, birlikte çalışma, kaliteli iş yapma ve en önemlisi başarıyı paylaşma kültürüyle yoğurdu.

Farklı sektörlerde, farklı pozisyonlarda ve farklı ülkelerde çalışan birçok İşletme Fakültesi mezunu arkadaşımın da aynı bu değerler temelinde yükselen başarıları Fakültemiz ve okulumuz adına mutluluk ve gurur verici.

İşletme Fakültesi akademisyenleriyle ve yönetimiyle sadece Türkiye değil dünya çapında başarıları hedeflerken, her zaman bu ailenin bir ferdi olacak biz mezunlar da Fakültemizle olan bağlarımızı korumalı ve aynı başarı hedefini kendi alanlarımızda göstererek Fakültemizin başarısına katkı sağlamalıyız.

Bugüne kadarki çalışma hayatımda başarılı olmamı sağlayan birçok değerin temelinde İşletme Fakültesinde geçirdiğim 4 yılın, dostluklarımın ve hocalarımızın verdiği eğitim ve öğretimin olduğunu söylemekten gurur duyuyorum.

Levent Kocagül/2000/İşletme Bölümü